Nieuw hoofd Kerkelijk Bureau: Kees-Jan Antuma

Mijn naam is Kees-Jan Antuma, afkomstig van de Groninger klei. Vanaf augustus mag ik mezelf hoofd van het Kerkelijk Bureau van de PGG noemen.

Ik heb hts-bedrijfskunde gestudeerd in Leeuwarden. Vervolgens zijn we begin negentiger jaren vertrokken naar Overijssel waar we op drie verschillende plekken hebben gewoond. Sinds 2016 wonen we weer in het Noorden, in Eelde op de plek waar mijn partner is opgegroeid. In die periode heb ik eerst ca. vijftien jaar voor KPN gewerkt, vervolgens heb ik twintig jaar lang de primaire zorgtaken voor mijn gezin met vier kinderen op me genomen. Daarnaast heb ik verschillende bestuurs- en toezichthoudende taken in het onderwijs en de kerk vervuld: sinds zes jaar ben ik ik voorzitter van het College van Kerkrentmeesters in Eelde-Paterswolde.

De tijd was rijp voor een nieuwe stap. Ik hoop op – en verwacht – een vruchtbare samenwerking in de Protestantse Gemeente Groningen.